SPA procedūros

Išsirinkite tinkamiausią masažą, SPA ritualą, depiliaciją ar kitą procedūrą ir leiskite mums padėti Jums atsipalaiduoti bei atgauti jėgas.
logo-rdco

Masažai

Masažai yra terapinis ir atpalaiduojantis būdas pagerinti bendrą savijautą, sumažinti įtampą tam tikrose kūno vietose ir maloniai atsipalaiduoti. Radailių SPA specialistai atlieka viso kūno ar tam tikrų kūno dalių, nugaros, veido, pėdų bei masažus vaikams ir kūdikiams.

Kūno masažas Prana

Kūno masažas tinka jaučiant raumenų skausmus ar psichologinį nuovargį – jis atpalaiduoja, palengvina arba visai pašalina kasdienio gyvenimo sukeltą stresą. Seanso metu naudojami aliejai, masažo judesiai ir kvėpavimo pratimai, padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti. Masažas palengvina raumenų ir kaulų sistemos sutrikimus, mažina įtampą, skausmus, atpalaiduoja nervus, pagerina kraujotaką, reabilituoja sužeistus raumenis, pagerina judesio amplitudę, mažina stresą, stimuliuoja limfinę sistemą, gerina kraujotaką, miegą.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 90 min.

Karštų akmenų masažas

Masažo metu iki tam tikros temperatūros įkaitinti vulkaninės kilmės akmenys dėliojami ant kūno. Dėl didesnio geležies kiekio, jie puikiai išlaiko šilumą, yra nepaprastai lygūs ir švelnūs.
Akmenys sušildo ir atpalaiduoja raumenis, pagerina kraujo cirkuliaciją, ramina nervų sistemą, o aromaterapiniai aliejai padeda atsipalaiduoti, sumažina raumenų įtampą, pakelia nuotaiką. Akmenų šiluma, eterinių aliejų aromatas ir meistriški profesionalaus masažuotojo judesiai susilieja į vieną visumą, užtikrindami išskirtinį poilsį.
Tai puiki procedūra tiems, kurie nuolat jaučia įtampą ir stresą, nori atsipalaiduoti, kuriems šąla galūnės, vargina nugaros ir sąnarių skausmai ar tiesiog mėgsta švelnų masažą.

Masažas tinkamas:

  • Norintiems atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką
  • Žmonėms, kuriems nuolat šąla galūnės
  • Jaučiantiems įtampą ir stresą
  • Tiems, kurie kenčia nuo nugaros, sąnarių skausmų
  • Esant nemigai, depresijai, padidėjusiam nuovargiui

Procedūros kaina ir trukmė:

49 € / 60 min.

Limfodrenažinis veido masažas

Limfodrenažinis veido masažas – itin veiksminga procedūra, kurios metu ypatingai suaktyvinama viso organizmo kraujagyslių bei limfinė sistemos, gerinama veido odos mikrocirkuliacija bei spartinama kolageno gamyba. Masažo metu mažinami patinimai, maišeliai po akimis, perteklinio skysčio susikaupimai, pašalinami toksinai iš organizmo. Šio masažo dėka suaktyvėja odos regeneracija, pagerėja odos tonusas, veidas atjaunėja ir įgauna sveiką švytėjimą. Procedūra yra maloni, atpalaiduojanti ir veiksmingai stabdanti odos senėjimo procesus. Po šio masažo veido oda tampa gyvybinga, skaisti ir lygi.

Procedūros kaina ir trukmė:

30 € / 30 min.

Limfodrenažinis vienos kūno dalies masažas su CH 1, 2, 3 serumais ir įviniojimais

Limfodrenažinis vienos kūno dalies masažas su CH1, 2, 3 serumais ir įvyniojimais, tai vienos kūno dalies masažas atliekamas pasirinktai problematiškai kūno vietai: kojai, rankai, pilvui, šlaunims ir pan. Limfodrenažinis masažas naudojamas kompleksiškai gydant kraujotakos ir limfotakos sutrikimus: esant lėtiniam kojų venų nepakankamumui, limfostazei po traumų ir operacijų, bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų venoms, turint antsvorio ir celiulito. CH1, 2, 3 serumai ir įvyniojimas sustiprina masažo rezultatus, pagerindami odos būklę, pakoreguodami kūno formas.

Procedūros kaina ir trukmė:

25 € / 30 min.

Limfodrenažinis vienos kūno dalies masažas

Limfodrenažinis vienos kūno dalies masažas – tai ne tik atsipalaidavimo, bet ir gydymo būdas. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, suteikia žvalumo, šalina įtampą, padeda atsipalaiduoti, pakelia nuotaiką ir gerina savijautą. Jei skundžiatės po dienos pavargusiomis, skausmingomis kojomis padėti gali limfodrenažinis masažas. Jis skirtas kojų patinimams, venų varikozei ir sunkių kojų pojūčiui mažinti. Šio masažo metu stimuliuojama veninė kraujotaka ir limfos apykaita, sumažėja kojų raumenų ir sąnarių skausmai, gydomas celiulitas.

Procedūros kaina ir trukmė:

15 € / 25 min.

Limfodrenažinis kūno masažas

Limfodrenažinis masažas puikus būdas norinti normalizuoti ir atstatyti limfinės sistemos darbą. Šį masažą drąsiai galima vadinti gydomuoju, kadangi jis padeda jaustis geriau. Šis masažas suaktyvina kraujotaką, padeda greičiau organizmui pašalinti susikaupusius toksinus, mažinti svorį, greičiau regeneruojasi oda, pagerėja emocinė būsena, atsiranda daugiau energijos, sumažėja patinimų. Todėl net jei nejaučiate, kad Jums galimai sutriko limfinės sistema, išbandykite šį masažą profilaktiškai. Profilaktiškai atliekamas masažas padės išvengti daugelio bėdų, taip pat išlaikysite gražią, elastingą ir jauną odą.

Procedūros kaina ir trukmė:

50 € / 60 min.

Marma pėdų masažas

Ar kada pagalvojote, kokios svarbios yra pėdos? Vaikščiodami atliekame daugumą veiksmų, pėdos nešioja visą kūną. Vien dėl to pėdas reikėtų prižiūrėti ir lepinti. Kojų pėdų masažas svarbus visam organizmui. Net jei norima paveikti tik tam tikrus vidaus organus, vis tiek atliekamas visų pėdų taškų masažas.
Masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins Jūsų kaulus, paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos.

Procedūros kaina ir trukmė:

30 € / 20 min.

Marma kūno masažas

Taškinis masažas (MARMA) – gilus ir veiksmingas praktinis gydymas daugeliu atvejų, atpalaiduojantis ir palaikantis bendrą sveikatos būklę ir gerovę. Šiuo metodu įvertinamas organizmo disbalansas ir spaudimo būdu atkuriama pusiausvyra, šalinami sveikatos sutrikimai.
Masažuojant tam tikrus taškus optimaliai atpalaiduojami visi vidaus organai, nuimama įtampa, spazmai. Spaudžiant tam tikrus taškus galima pagerinti epidermio mikrocirkuliaciją, suaktyvinti toksinų šalinimą, pravalyti kanalus, numalšinti skausmą. Masažo metu panaudojamas visas kūno svoris, pirštų spaudimu bei kūno lietimu sureguliuojama kūno fizinė struktūra bei vidinė energija, efektyviai šalinamos streso pasekmės, užkertamas kelias ligoms ir palaikoma gera fizinė savijauta.

Procedūros kaina ir trukmė:

70 € / 90 min.

Atpalaiduojantis veido masažas su kauke

Įtemptas gyvenimo tempas, stresas, nuolatinis skubėjimas, nemiga – visą tai veikia mūsų odos būklę, deja, ne į gerą pusę. Parduotuvėse yra gana daug priemonių, kurios gali veiksmingai kovoti su senėjimo požymiais, tačiau rūpestingiausias – žmogaus prisilietimas, t. y. veido masažas. Ši masažų rūšis leidžia mums atsipalaiduoti, atsipūsti nuo rūpesčių, ramiai skirti laiko savo mintims. Paslaugos metu pagerėja kraujo apykaita, mažėja veido patinimas, aprūpinimas deguonimi, maisto medžiagomis, skatinama odos regeneracija, stimuliuojant veido raumenis, didinamas jų tonusas, todėl ypač veikia profilaktiškai nuo raukšlių ir padeda atsikratyti dvigubo pagurklio. O mūsų specialistai parinks veido kaukę pagal jūsų veido odos tipą, kuri sustiprins ir pagerins odos būklę.

Procedūros kaina ir trukmė:

20 € / 20 min.

Anticeliulitinis masažas

Anticeliulitinis masažas – tai vienas iš efektyviausių būdų kovojant su celiulitu, taikomas probleminių vietų (šlaunų, sėdmenų, pilvo) poodiniam riebaliniam sluoksniui mažinti. Kaip ir kiekvienas masažas, masažas nuo celiulito turi ypatingus, tam tikrus judesius, kurie taikomi tik praktikuojant šią procedūrą. Šio masažo metu yra naudojami gilūs, ritmingi veiksmai, kurie padeda suaktyvinti kraujotaką, šalina toksinų sankaupas, pripildo ląsteles šviežiu deguonimi bei reikalingomis maisto medžiagomis. Išjudintas poodinis riebalinis sluoksnis, suaktyvinta limfotaka ir kraujotaka padeda geriau cirkuliuoti kūne esantiems skysčiams.
Anticeliulitinio masažo nauda: stiprinama imuninė sistema, pristabdomi senėjimo procesai, iš kūno šalinami toksinai, lygesnė ir stangresnė oda, greitėja medžiagų apykaita.

Procedūros kaina ir trukmė:

50 € / 40 min.

Užsakant 10 masažų kursą, vieno masažo kaina 40 €

Vaikų masažas

Vaikų masažas skirtas vaikams nuo 2 iki 14 metų. Vaikystėje formuojamas sveikatos pagrindas visam gyvenimui. Vaikams augant, kaulinė sistema formuojasi greičiau už raumenis ir raiščius, todėl gali atsirasti skausmas, apatija, sumažėja lankstumas, pradeda formuotis lardozė, kifozė, kreivakaklystė ir kitos ligos, gadinančios vaiko laikyseną.
Taip pat mūsų mažieji patiria nervinę įtampą, stresą, protinį bei fizinį krūvį, todėl neabejokite – švelnūs, profesionaliai atliekamo masažo judesiai Jūsų vaiką nuramins, atpalaiduos, sustiprins imunitetą, padės organizmui atsistatyti po sunkių ligų.

Procedūros kaina ir trukmė:

12 € / 30 min.

Kūdikių masažas

Kūdikių masažas skirtas 1,5 – 24 mėnesių kūdikiams. Tėveliams svarbu žinoti, kad jų mažylis auga sveikas ir stiprus. Nuo pat pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų kaulai, raumenys ir raiščiai vystosi netolygiai, dėl šios priežasties gali susiformuoti stuburo, pečių juostos ar klubų netaisyklinga padėtis. Individualaus masažo tikslas yra pagerinti kraujo apytaką, sumažinti varginančius pilvuko diegliukus, atpalaiduoti įsitempusius arba sustiprinti nusilpusius kūdikio raumenis. Kūdikių masažas gali būti atpalaiduojantis arba stimuliuojantis – tai priklauso nuo mažylio poreikių ir fiziologinės raidos etapo. Individualius masažo užsiėmimus rekomenduojama pradėti lankyti sulaukus 2 mėnesių.

Procedūros kaina ir trukmė:

10 € / 20 min.

Klasikinis viso kūno masažas

Masažas suteikia žvalumo, energijos, sugrąžina prarastas jėgas ir puikiai tinka atsigauti po sunkios darbo dienos. Dėl intensyvių, gilių šio masažo judesių suaktyvėja organizmo kraujotaka ir medžiagų apykaita. Masažo stiprumas ir intensyvumas pritaikomi individualiai, įvertinus kliento būklę, nusiskundimus bei norimus rezultatus.

Procedūros kaina ir trukmė:

45 € / 60 min.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Atpalaiduojantis masažas yra viena mėgiamiausių ir populiariausių masažo formų visame pasaulyje. Tai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.
Atpalaiduojantį masažą rekomenduojama rinktis žmonėms, kurie nuolat patiria stresą, dirba sunkų protinį ar fizinį darbą, jaučia nuovargį. Masažas gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, regeneruoja raumenis, padeda atsipalaiduoti ir susigrąžinti prarastas dvasines bei fizines jėgas.

Procedūros kaina ir trukmė:

42 € / 60 min.

Nugaros masažas

Atpalaiduoja nugaros raumenis, nuima įtampą. Rekomenduojamas dirbantiems stovimą, sėdimą darbą bei kasdien patiriantiems didelį fizinį krūvį.

Pėdų masažas

Pėda yra savotiškas kūno žemėlapis. Pėdų masažas atitinka viso kūno ir vidaus organų masažą. Masažo metu stimuliuojami taškai, esantys pėdose.Taip stengiamasi suaktyvinti vidaus organų veiklą. Masažuotojo prisilietimas padės susigrąžinti vidinę harmoniją ir gerą savijautą.

Procedūros kaina ir trukmė:

19 € / 30 min.

Klasikinis veido masažas

Tai masažas, kuris padeda efektyviai išlaikyti sveiką, jaunatvišką, elastingą veido odą. Masažas gerina kraujotaką, didina veido raumenų tonusą, mažina įtampą, nuovargį, galvos skausmus, gerina emocinę ir fizinę savijautą, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo.

Procedūros kaina ir trukmė:

19 € / 30 min.

logo-rdco

SPA ritualai

Spa Ritualai kūnui tai išskirtinės inovatyvios ir itin efektyvios Spa procedūros, suteikiančios greitą ir akivaizdžiai pastebimą rezultatą jau po pirmos procedūros, atliekamos su profesionalia Norden, PurlesSpa kosmetika. Gerai Jūsų savijautai, sveikai organizmo būsenai bei stangriai, sudrėkintai švytinčiai odai!

Procedūra pigmentuotai veido odai

Procedūra skirta pigmentuotai, raukšlėtai odai. Procedūros metu naudojama profesionali itališka WORLD OF BEAUTY kosmetika. Procedūrai specialiai parinktos kosmetikos ir masažo dėka oda sudrėkinama, įgauna jaunatviško švytėjimo, tampa šviesesnė bei sumažinama pigmentacija. Naudojamų produktų sudėtyje yra tokie ingredientai, kaip migdolų rūgštis, nuo kurios nesilupa oda, nėra odos pažeidimų ar kitų šalutinių poveikių. Migdolų rūgštis tinka visų tipų odai. Procedūros metu jums atliks: demakiažą, atpalaiduojantį veido masažą, pilingą bei kaukę. Rekomenduojama procedūrą atlikti ne dažniau, kaip kas 3 savaites.

Procedūros kaina ir trukmė:

47 € / 60 min.

Anticeliulitinė procedūra su CH 1, 2, 3 serumais ir įvyniojimu

Šios procedūros dėka suskaldomas poodinis riebalinis audinys, išvalomi toksinai, reguliuojama žarnyno veikla, maitinami gilieji odos audiniai, skatina kraujo priplūdimą į audinius, gerina medžiagų apykaitą, spartina riebalų deginimo procesus (lipolizę), skatina kolageno ir elastino gamybą, lėtina odos senėjimo procesus, taip pat padeda sumažinti randus bei strijas. Dėl geresnio deguonies tiekimo suminkštėja audiniai, odos spalva pagražėja, atjaunėja, dingsta smulkūs išsiplėtę kapiliarai ant odos paviršiaus. Greitai matomas rezultatas ir net lieknėjimo rezultatas po pilno kurso, matmenys sumažėja nuo 4 iki 7 cm.
Rekomenduojama atlikti esant kūno ar kojų tinimams, endeminio celiulito struktūrai, lokalizuotam celiulitui, esant viršsvoriui iki 5 kg. CH metodasyra gavęs apdovanojimą už unikalumą ir efektyvumą.

Procedūros kaina ir trukmė:

90 € / 90 min.

Kūno pilingo ritualas „Egzotinė kelionė“

Egzotiškas aromatas jus nukels į saulėtų šiltų kraštų kelionę, kurios pojūčius jausite ir po procedūros. Sudėtyje esantys vertingi simondsijų ir migdolų aliejai puikiai drėkina odą, pašalina nelygumus ir gydo uždegimus, skatina odos atnaujinimą bei rūpinasi odos elastingumo atkūrimu. Kiekvienas šveitiklio prisilietimas, tai tarsi gundantis desertas Jūsų odai, po kurio ji taps elastinga, glotni ir neįtikėtinai švytinti.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + įvyniojimas į kaukę + viso kūno masažas.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 60 min.

Jauninantis ir stangrinantis kūno bei veido ritualas su gintaru „Nidos kopos“

Kai iš tikrųjų norite pailsėti, nebūtina važiuoti į šiltus kraštus ir ten ieškoti saulės bei jūros… Išbandykite ,,Nidos kopos” kūno ritualą – tai unikalių procedūrų visuma, kuri padeda per milijonus metų sukauptą gintaro energiją panaudoti žmogaus sveikatos stiprinimui. Gintaras stabdo senėjimo procesus, slopina sklerotinius pokyčius kapiliaruose, gerina raumenų tonusą. Puoselėjantis šveičiamasis masažas atpalaiduoja raumenis, mintis nuo streso ir emocinės įtampos. Gintaro kaukės įvyniojimai – išskirtinės sveikatinimo procedūros, kurios ne tik atpalaiduoja, bet ir stiprina imuninę organizmo sistemą.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + masažas + įvyniojimas į kaukę + de makiažas + veido kaukė.

Procedūros kaina ir trukmė:

75 € / 90 min.

Kūno ritualas „Moteriškas žavesys“

Vasaros metu ar ruošiantis ypatingai šventei, kūno oda tampa labai svarbi. Norisi atrodyti ir jaustis nepriekaištingai. Šiuo atveju į pagalbą pasitelkiamas – vakuuminis gelis, skirtas probleminių kūno odos vietų priežiūrai, bei strijų, celiulito profilaktikai. Atsipalaiduokite, nusiraminkite ir pajuskite kūno bei sielos harmoniją.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + anticeliulitinis masažas su losjonu ir aliejais probleminėse kūno vietose + dušas.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 60 min.

Atgaivinantis kūno ritualas vyrams „Titano galia“

Amžinai skubantiems, neturintiems daug laiko ir paskendusiems begalėje reikalų vyrams padėsime nors trumpam atsipalaiduoti, užsimiršti ir pasirūpinti tik savimi su „Titano galia” tonizuojančiu ir atgaivinančiu kūno ritualu. Kūno ritualas „Titano galia” padės atsipalaiduoti, praskaidrinti mintis, atsikratyti streso ir atgauti jėgas! Puoselėjantis masažų kompleksas puikiai atpalaiduos raumenis ir mintis nuo streso bei emocinės įtampos.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + viso kūno masažas + įvyniojimas į kaukę.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 90 min.

Prabangus SPA ritualas „Aukso ir šampano kerai“

Prabanga alsuojanti naujiena! Tobulas duetas – aukso prabanga ir šampano kerai. Šis ritualas nuskraidins į nepamirštamą malonumo kelionę. Auksas suteiks odai elastingumo, ji atrodys jaunesnė, stangresnė, pridrėkinta, elastinga. Dėka 24 karatų aukso dalelių, įeinančių į Norden Cosmetics „Aukso ir šampano kerų” ritualą, po masažų ir įvyniojimų procedūrų ant odos liks lengvas auksinis spindesys ir malonus aromatas. Šis prabangus, atpalaiduojantis ir atjauninantis SPA kompleksas ilgam nuplaus nuovargį ir rūpesčius, sugrąžins jaunatvišką išvaizdą ir spindesį.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + viso kūno masažas + įvyniojimas į aukso ir šampano kaukę + de makiažas + veido kaukė.

Procedūros kaina ir trukmė:

95 € / 120 min.

Kūno įvyniojimo ritualas su šokolado kauke „Šokoladinis sapnas“

Tai procedūra, kuri apsupa kūną aromato dvelksmu. Šokoladas susipynęs su vyšnių aromatu, atskleidžia kvapų gamas, kurios pakelia nuotaiką ir leidžia pasinerti į svajas. Kūno šveitimas atliekamas vyšnių šveitikliu – sudrėkina odą, panaikina negyvas kūno ląsteles. Šokolado kaukė kūnui pasižymi maitinamuoju bei detoksikuojančiu poveikiu. Oda tampa gaivi, lygi ir elastinga. Atpalaiduojantys masažo judesiai po įvyniojimo nuneša į ramybės oazę.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas+ viso kūno masažas + įvyniojimas į šokolado kaukę + dušas.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 120 min.

Viso kūno pilingas ir šveitimas

Tai procedūra, kurios metu pašalinamos viršutiniame odos sluoksnyje esančios negyvos ląstelės. Oda tampa gaivesnė, skaistesnė, geriau sugeria kosmetines priemonės. Šveitimas stimuliuoja limfinę sistemą ir drėkinimą, šalina veido odos toksinus, gerina kraujotaką. Manoma, kad jis sumažina ir nedideles raukšleles, tačiau neturi įtakos raukšlėms, kurios formuojasi poodiniame sluoksnyje.

Procedūros kaina ir trukmė:

19 € / 15 min.

Rankų parafino terapija

Parafino terapijos metu, šilumos pagalba yra atveriamos odos poros, kad veikliosios parafino medžiagos skverbtųsi į giliausius rankų ar kojų odos sluoksnius, maitindamos, drėkindamos ir sukurdamos natūralią rankų bei kojų odos apsaugą nuo šalčio ir žvarbaus oro.
Rankų ir kojų oda po procedūros tampa minkšta ir sveika. Parafino skleidžiama šiluma procedūros metu atpalaiduoja raumenis, sušildo rankas ir kojas, nuramina ir atgaivina pavargusias nuo darbo rankas, sumažina įtampą, ramina ir malšina skausmus, padidėja sąnarių lankstumas.

Procedūros kaina ir trukmė:

12 € / 20 min.

Kojų terapija su parafino vonele

Pėdų masažas stiprina imunitetą, suteikia energijos, pagerina miego kokybę, kraujotaką, sustiprina bet kurio gydymo poveikį, organizmui sugrąžina energijos pusiausvyrą. Prieš procedūrą atliekamas šveitimas skaistina ir švelnina odą, o naudojamas parafinas su levandomis užtikrina vonelės efektyvumą. Pėdos taps ne tik maloniai švelnios, bet ir prisotintos drėgmės, bus juntamas pėdų sąnarių palengvėjimas, o gaivumas ir rezultatas išliks dar ilgai.
Procedūrą sudaro: Kojų druskų vonelė + pilingas + negyvos odos nuėmimas pemza + pėdų masažas + pėdų parafino vonelė

Procedūros kaina ir trukmė:

45 € / 40 min.

logo-rdco

SPA ritualai veidui

Spa ritualai veidui – tai drėkinančios, maitinančios, regeneruojančios, stangrinančios bei detoksikuojančios procedūros, atliekamos su išskirtine inovatyvia jūriniais mineralais bei mikroelementais praturtinta Norden, PurlesSpa kosmetika bei mūsų klientų mėgiamiausia natūralia kosmetika World of Beauty. Skaisčiai ir jaunatviškai švytinčiai Jūsų veido odai, visapusei jos priežiūrai bei gerai Jūsų savijautai!

Mezoterapija

Mezoterapija – veiksminga veido procedūra tiems, kurie nori ilgiau išliekančio efekto ir siekia pagerinti savo odos būklę veikiant į gilesnius sluoksnius. Mezoterapija – tai veido procedūra su adatomis. Į dermą, gilesnį odos sluoksnį, specialaus aparato pagalba suleidžiama natūralių veiksmingų medžiagų, kurios veikia odą, pagerindamos jos būklę.
Mezoterapija yra ypač veiksminga, kai jus neramina raukšlės, senstanti, sausa oda bei norite, kad sveika oda nebūtų tik vienkartinio apsilankymo pas kosmetologę pasekmė, o truktų daug ilgiau. Šios veido procedūros dėka oda gauna daug drėgmės ir aktyvių medžiagų, kurios pagerina tonusą ir elastingumą, todėl pagerinama nukarusių skruostų būklė, dvigubas pagurklis, bendras odos tonusas ir elastingumas, todėl oda pastebimai skaistėja, pradeda švytėti ir atrodyti kaip natūraliai sveika oda.
Kadangi kiekvieno žmogaus organizmas ir jo veido būklė yra skirtinga, sunku nustatyti vieningą procedūrų skaičių. Tačiau remiantis kosmetikos gamintojų atliktais tyrimais, dažniausiai geriausi rezultatai pastebimi po 4-5 procedūrų. Prieš atvykstant į procedūrą, jokio specialaus pasiruošimo nereikia – Jūsų oda pasirūpins kosmetologė.

Procedūros kaina ir trukmė:

100 € / 60 min.

Ultragarsinis veido valymas

Veido valymas ultragarsu šiuolaikiška ir saugi giluminio veido valymo procedūra. Ši procedūra atliekama moderniu ir inovatyviu ultragarso aparatu. Puiku tai, kad veido valymas ultragarsu tinka bet kokio tipo odai. Ultragarsinis veido valymas tinka sausai, jautriai, riebiai ir problematiškai odai. Vienas svarbiausių tikslų atliekant valymą šiuo aparatu – odos valymas išvalant limfinę sistemą, pagreitinti odos atsinaujinimo procesus, ją apsaugoti ir sureguliuoti odos pH.
Jau po pirmos procedūros matomas efektas: lygesnė, švelnesnė, stangresnė, skaistesnė oda.

Procedūros kaina ir trukmė:

30 € / 60 min.

Ultragarsinis pilingas be kaukių

Kiekvienas siekia turėti gerai prižiūrimą išvaizdą. Norėdami tai pasiekti, turite rimtai susirūpinti veido odos būkle, atlikti įvairias jos valymo priemones. Juk kokybiška dekoratyvinė kosmetika tik padeda užmaskuoti dermos netobulumus, neišspręsdama pagrindinių jos problemų. Todėl daugelis moterų naudoja ultragarso šveitimą, kad oda būtų graži ir jaunatviška.
Pilingas – viena populiariausių veiklų kosmetinių procedūrų srityje, leidžianti suteikti veido dermai glotnumo, pašalinant daugybę problemų, su kuriomis kasdien susiduria dailiosios lyties atstovės. Ši procedūra padeda pašalinti negyvas epidermio ląsteles, suaktyvinti regeneracijos procesus. Oda atsikrato negyvų ląstelių, nutraukdama jų tarpusavio ryšius. Jis pagerina kraujotaką mikro lygiu ir geriau maitina dermą.

Procedūros kaina ir trukmė:

10 € / 10 min.

logo-rdco

Depiliacijos

Metas išbandyti depiliaciją vašku ir Jums, jei to dar nedarėte, ir iki šiol save kankinate skustukais! Pažadame, jog rezultatai nudžiugins jau po pirmos procedūros, nes turėsite lygią ir glotnią odą be nepageidaujamų plaukelių. Juk švelni, prižiūrėta oda yra seksualinio potraukio, gero tono bei šiuolaikinio stiliaus ženklas.
Depiliacija vašku yra viena iš efektyviausių ir plačiai naudojamų plaukų šalinimo procedūrų. Plaukeliai atauga tik po 3-4 savaičių, o nuolat kartojant jie atauga gležnesni ir retesni. Ilgiau naudojant šį depiliacijos būdą, smarkiai sumažėja tam tikrų kūno vietų plaukuotumas. Deja, to negalima pasakyti apie skutimą ar depiliuojamuosius kremus, putas.
Ši procedūra puiki ir tuo, kad tinka bet kokio tipo odai ir bet kokiems plaukeliams šalinti. Vašku plaukelius galima šalinti nuo viso kūno, taip pat ir pačiose jautriausiose vietose.

Visoms SPA procedūroms būtina išankstinė registracija!