SPA procedūros

Išsirinkite tinkamiausią masažą, SPA ritualą, depiliaciją ar kitą procedūrą ir leiskite mums padėti Jums atsipalaiduoti bei atgauti jėgas.
logo-rdco

Masažai

Masažai yra terapinis ir atpalaiduojantis būdas pagerinti bendrą savijautą, sumažinti įtampą tam tikrose kūno vietose ir maloniai atsipalaiduoti. Radailių SPA specialistai atlieka viso kūno ar tam tikrų kūno dalių, nugaros, veido, pėdų bei masažus vaikams ir kūdikiams.

Karštų akmenų masažas

Masažo metu iki tam tikros temperatūros įkaitinti vulkaninės kilmės akmenys dėliojami ant kūno. Dėl didesnio geležies kiekio jie puikiai išlaiko šilumą, yra nepaprastai lygūs ir švelnūs.
Akmenys sušildo ir atpalaiduoja raumenis, pagerina kraujo cirkuliaciją, ramina nervų sistemą, o aromaterapiniai aliejai padeda atsipalaiduoti, sumažina raumenų įtampą, pakelia nuotaiką. Akmenų šiluma, eterinių aliejų aromatas ir meistriški profesionalaus masažuotojo judesiai susilieja į vieną visumą, užtikrindami išskirtinį poilsį.
Tai puiki procedūra tiems, kurie nuolat jaučia įtampą ir stresą, nori atsipalaiduoti, kuriems šąla galūnės, vargina nugaros ir sąnarių skausmai ar tiesiog mėgsta švelnų masažą.

Masažas tinkamas:

  • Norintiems atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką
  • Žmonėms, kuriems nuolat šąla galūnės
  • Jaučiantiems įtampą ir stresą
  • Tiems, kurie kenčia nuo nugaros, sąnarių skausmų
  • Esant nemigai, depresijai, padidėjusiam nuovargiui

Procedūros kaina ir trukmė:

80 € / 90 min.

Klasikinis viso kūno masažas

Masažas suteikia žvalumo, energijos, sugrąžina prarastas jėgas ir puikiai tinka atsigauti po sunkios darbo dienos. Dėl intensyvių, gilių šio masažo judesių suaktyvėja organizmo kraujotaka ir medžiagų apykaita. Masažo stiprumas ir intensyvumas pritaikomi individualiai, įvertinus kliento būklę, nusiskundimus bei norimus rezultatus.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 60 min.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Atpalaiduojantis masažas yra viena mėgiamiausių ir populiariausių masažo formų visame pasaulyje. Tai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.
Atpalaiduojantį masažą rekomenduojama rinktis žmonėms, kurie nuolat patiria stresą, dirba sunkų protinį ar fizinį darbą, jaučia nuovargį. Masažas gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, regeneruoja raumenis, padeda atsipalaiduoti ir susigrąžinti prarastas dvasines bei fizines jėgas.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 60 min.

Limfodrenažinis viso kūno masažas

Mėgaukitės masažo daromais stebuklais!
Limfodrenažinis viso kūno masažas – tai veiksminga procedūra atliekama rankomis, kuri būtina organizmo valymui, celiulito gydymui bei odos ir skysčių pašalinimui iš organizmo, kraujotakos ir limfos sistemos sureguliavimui. Pati procedūra labai maloni, atpalaiduojanti, viso kūno oda tampa stangresnė, elastingesnė, skaistesnė ir atsipalaidavusi.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 60 min

Anticeliulitinis viso kūno masažas

Celiulitas vystosi iš lėto, pradeda formuotis jau paauglystėje ir po truputį pažeidžia šlaunis, sėdmenis, pilvą, rankas ar net krūtis.

Anticeliulitinis masažas yra efektyvus kovoje su celiulitu, nes masažuojamos konkrečios celiulito pažeistos kūno vietos. Priežasčių celiulito atsiradimui yra labai daug: mityba, nejudrumas, skysčių trūkumas, ligos, genetika, hormonai ir kt. Tad pagerinti kūno būklę, sumažinti ir gydyti celiulitą efektyviai gali – masažas. Jis yra malonus nors gali jaustis šiek tiek skausmo celiulito pažeistose vietose.

Celiulito pažeistų kūno vietų masažui naudojami specialūs anticeliulitiniai kremai ir aliejai, kurie gerina ne tik odos, bet ir poodinio riebalinio audinio būklę.

Procedūros kaina ir trukmė:

70 € / 60 min.

Švediškas viso kūno masažas

Švediškas masažas – tai viso kūno gydomasis masažas, kurio metu apdirbami minkštieji audiniai ir raumenys padeda atkurti sveikatą – sukuriamas raminantis ir balansuojantis poveikis nervų sistemai. Kokie yra švediško masažo privalumai? Įvairios švediško masažo technikos, sukurtos švediško masažo tėvo Pero Henriko Lingo, skirtos pagerinti kraujotaką, nuraminti raumenis ir jaustis labiau atsipalaidavę. Šis masažas, geriausiai žinomas kaip raminantis įtemptus raumenis ir pagerinantis savijautą.

Procedūros kaina ir trukmė:

70 € / 90 min.

Nugaros ir kojų masažas (Stiprus)

Galimybė įsitikinti gydomojo masažo galia!

Gydomasis kompleksinis masažas rekomenduojamas ilgai sėdintiems prie kompiuterio, dirbantiems sunkų fizinį darbą ir aktyviai sportuojantiems žmonėms. Šis masažas suteikia malonų ramybės jausmą, todėl jis ypač naudingas žmonėms, kurių jautri nervų sistema, taip pat kenčiantiems nuo ilgalaikio streso, įvairių baimių ar nerimo.

Procedūros kaina ir trukmė:

65 € / 60 min.

EXPRESS masažas: rankos, pėdos, galva

Geresnė savijauta akimirksniu!

EXPRESS masažas –masažas skubantiems, norintiems per trumpą laiką maksimaliai atstatyti savo jėgas.

Tai ne tik efektyvi profilaktikos priemonė, stiprinanti visą organizmą, bet ir labai naudinga procedūra, padedanti atsipalaiduoti, padėti kūnui greičiau atsistatyti po fizinio ar emocinio nuovargio.

Procedūros kaina ir trukmė:

35 € / 30 min.

Anticeliulitinis kojų masažas

Šis masažas yra rekomenduojamas moterims, kurios turi smulkius kauburėlius odos paviršiuje.

Anticeliulitinio masažo procedūra suaktyvina medžiagų apykaitą, pagerina limfotaką, audinių aprūpinimą deguonimi, oda masažo metu yra tonizuojama ir stangrinama, taip pat masažo metu yra naudojamos papildomos kosmetinės priemonės, pagerinti procedūros veiksmingumui. Svarbiausia neužmiršti po procedūros gerti daugiau vandens, stengtis aktyvinti gyvenimo būdą, bei derinti dienos raciono mitybą.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 50 min.

Atpalaiduojantis kojų masažas

Kojų masažas – vienas svarbiausių masažų sveikatai ir savijautai.

Atpalaiduojantis pėdų masažas naudojant masažo aliejų arba drėkinamąjį masažinį kremą yra geras būdas atpalaiduoti pėdas ir mėgautis masažu. Švelnūs, sklandūs meistrų rankų judesiai panardins jus į atsipalaidavimo ir snaudulio būseną. Vienas tinkamai atlikto pėdų masažo seansas pagal senovės Rytų tradiciją lyginamas su savaite visiško poilsio.

Procedūros kaina ir trukmė:

35 € / 30 min.

Atpalaiduojantis veido masažas su kauke

Įtemptas gyvenimo tempas, stresas, nuolatinis skubėjimas, nemiga – visą tai veikia mūsų odos būklę, deja, ne į gerą pusę. Parduotuvėse yra gana daug priemonių, kurios gali veiksmingai kovoti su senėjimo požymiais, tačiau rūpestingiausias – žmogaus prisilietimas, t. y. veido masažas. Ši masažų rūšis leidžia mums atsipalaiduoti, atsipūsti nuo rūpesčių, ramiai skirti laiko savo mintims. Paslaugos metu pagerėja kraujo apykaita, mažėja veido patinimas, aprūpinimas deguonimi, maisto medžiagomis, skatinama odos regeneracija, stimuliuojant veido raumenis, didinamas jų tonusas, todėl ypač veikia profilaktiškai nuo raukšlių ir padeda atsikratyti dvigubo pagurklio. O mūsų specialistai parinks veido kaukę pagal jūsų veido odos tipą, kuri sustiprins ir pagerins odos būklę.

Procedūros kaina ir trukmė:

45 € / 50 min.

Galvos, kaklo pečių masažas

Atsipūsti po sunkios dienos ar nuolatinio skubėjimo puikiai padeda galvos, pečių srities masažas. Procedūra gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, ramina nervų sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, mažina skausmus pečių, galvos, sprando ir kaklo srityje.

Procedūros kaina ir trukmė:

35 € / 30 min.

Nugaros masažas

Atpalaiduoja nugaros raumenis, nuima įtampą. Rekomenduojamas dirbantiems stovimą, sėdimą darbą bei kasdien patiriantiems didelį fizinį krūvį.

Klasikinis veido masažas

Tai masažas, kuris padeda efektyviai išlaikyti sveiką, jaunatvišką, elastingą veido odą. Masažas gerina kraujotaką, didina veido raumenų tonusą, mažina įtampą, nuovargį, galvos skausmus, gerina emocinę ir fizinę savijautą, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo.

Procedūros kaina ir trukmė:

30 € / 30 min.

Pėdų masažas

Pėda yra savotiškas kūno žemėlapis. Pėdų masažas atitinka viso kūno ir vidaus organų masažą. Masažo metu stimuliuojami taškai, esantys pėdose.Taip stengiamasi suaktyvinti vidaus organų veiklą. Masažuotojo prisilietimas padės susigrąžinti vidinę harmoniją ir gerą savijautą.

Procedūros kaina ir trukmė:

29 € / 30 min.

Vaikų masažas

Vaikų masažas skirtas vaikams nuo 2 iki 14 metų. Vaikystėje formuojamas sveikatos pagrindas visam gyvenimui. Vaikams augant, kaulinė sistema formuojasi greičiau už raumenis ir raiščius, todėl gali atsirasti skausmas, apatija, sumažėja lankstumas, pradeda formuotis lardozė, kifozė, kreivakaklystė ir kitos ligos, gadinančios vaiko laikyseną.
Taip pat mūsų mažieji patiria nervinę įtampą, stresą, protinį bei fizinį krūvį, todėl neabejokite – švelnūs, profesionaliai atliekamo masažo judesiai Jūsų vaiką nuramins, atpalaiduos, sustiprins imunitetą, padės organizmui atsistatyti po sunkių ligų.

Procedūros kaina ir trukmė:

25 € / 30 min.

logo-rdco

SPA ritualai

Spa Ritualai kūnui tai išskirtinės inovatyvios ir itin efektyvios Spa procedūros, suteikiančios greitą ir akivaizdžiai pastebimą rezultatą jau po pirmos procedūros, atliekamos su profesionalia Norden, PurlesSpa kosmetika. Gerai Jūsų savijautai, sveikai organizmo būsenai bei stangriai, sudrėkintai švytinčiai odai!

Kūno pilingo ir įvyniojimo ritualas „Egzotinė kelionė“

Egzotiškas aromatas jus nukels į saulėtų šiltų kraštų kelionę, kurios pojūčius jausite ir po procedūros. Sudėtyje esantys vertingi simondsijų ir migdolų aliejai puikiai drėkina odą, pašalina nelygumus ir gydo uždegimus, skatina odos atnaujinimą bei rūpinasi odos elastingumo atkūrimu. Kiekvienas šveitiklio prisilietimas – tai tarsi gundantis desertas Jūsų odai, po kurio ji taps elastinga, glotni ir neįtikėtinai švytinti.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + įvyniojimas į kaukę + masažas.

Procedūros kaina ir trukmė:

70 € / 90 min.

Jauninantis ir stangrinantis kūno bei veido ritualas su gintaru „Nidos kopos“

Kai iš tikrųjų norite pailsėti, nebūtina važiuoti į šiltus kraštus ir ten ieškoti saulės bei jūros… Išbandykite ,,Nidos kopos” kūno ritualą – tai unikalių procedūrų visuma, kuri padeda per milijonus metų sukauptą gintaro energiją panaudoti žmogaus sveikatos stiprinimui. Gintaras stabdo senėjimo procesus, slopina sklerotinius pokyčius kapiliaruose, gerina raumenų tonusą. Puoselėjantis šveičiamasis masažas atpalaiduoja raumenis, mintis nuo streso ir emocinės įtampos. Gintaro kaukės įvyniojimai – išskirtinės sveikatinimo procedūros, kurios ne tik atpalaiduoja, bet ir stiprina imuninę organizmo sistemą.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + masažas + įvyniojimas į kaukę + de makiažas + veido kaukė.

Procedūros kaina ir trukmė:

80 € / 120 min.

Kūno ritualas „Moteriškas žavesys“

Vasaros metu ar ruošiantis ypatingai šventei, kūno oda tampa labai svarbi. Norisi atrodyti ir jaustis nepriekaištingai. Šiuo atveju į pagalbą pasitelkiamas – vakuuminis gelis, skirtas probleminių kūno odos vietų priežiūrai, bei strijų, celiulito profilaktikai. Atsipalaiduokite, nusiraminkite ir pajuskite kūno bei sielos harmoniją.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas +  anticeliulitinis masažas su losjonu ir aliejais probleminėse kūno vietose + dušas.

Procedūros kaina ir trukmė:

70 € / 90 min.

Atgaivinantis kūno ritualas vyrams „Titano galia“

Amžinai skubantiems, neturintiems daug laiko ir paskendusiems begalėje reikalų vyrams padėsime nors trumpam atsipalaiduoti, užsimiršti ir pasirūpinti tik savimi su „Titano galia” tonizuojančiu ir atgaivinančiu kūno ritualu. Kūno ritualas „Titano galia” padės atsipalaiduoti, praskaidrinti mintis, atsikratyti streso ir atgauti jėgas! Puoselėjantis masažų kompleksas puikiai atpalaiduos raumenis ir mintis nuo streso bei emocinės įtampos.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + masažas + įvyniojimas į kaukę.

Procedūros kaina ir trukmė:

70 € / 90 min.

Prabangus kūno ir veido SPA ritualas „Aukso ir šampano kerai“

Prabanga alsuojanti naujiena! Tobulas duetas – aukso prabanga ir šampano kerai. Šis ritualas nuskraidins į nepamirštamą malonumo kelionę. Auksas suteiks odai elastingumo, ji atrodys jaunesnė, stangresnė, pridrėkinta, elastinga. Dėl 24 karatų aukso dalelių, įeinančių į „Norden Cosmetics” „Aukso ir šampano kerų” ritualą, po masažų ir įvyniojimo procedūrų ant odos liks lengvas auksinis spindesys ir malonus aromatas. Šis prabangus, atpalaiduojantis ir atjauninantis SPA kompleksas ilgam nuplaus nuovargį ir rūpesčius, sugrąžins jaunatvišką išvaizdą ir spindesį.
Procedūrą sudaro: Kūno šveitimas + dušas + viso kūno masažas + įvyniojimas į aukso ir šampano kaukę + de makiažas + veido kaukė.

Procedūros kaina ir trukmė:

95 € / 120 min.

Viso kūno pilingas ir šveitimas

Tai procedūra, kurios metu pašalinamos viršutiniame odos sluoksnyje esančios negyvos ląstelės. Oda tampa gaivesnė, skaistesnė, geriau sugeria kosmetines priemonės. Šveitimas stimuliuoja limfinę sistemą ir drėkinimą, šalina veido odos toksinus, gerina kraujotaką. Manoma, kad jis sumažina ir nedideles raukšleles, tačiau neturi įtakos raukšlėms, kurios formuojasi poodiniame sluoksnyje.

Procedūros kaina ir trukmė:

22 € / 20-30 min.

Atpalaiduojantis aromaterapinis viso kūno masažas

Aromaterapinio viso kūno masažo metu naudojami eteriniai aliejai teigiamai veikia odą ir emocinę žmogaus būseną, o
unikali technika, kuria atliekamas masažas, gerina tonusą, šalina raumenų nuovargį bei atstato jėgas.
Masažuojant eterinių aliejų mišiniai įsiskverbia į odą, pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja arba stimuliuoja visą kūną.
Ore sklandantys malonūs aromatai veikia centrinę nervų sistemą, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia fizinių bei
dvasinių jėgų.

Procedūros kaina ir trukmė:

60 € / 60 min.

Rankų parafino terapija

Parafino terapijos metu, šilumos pagalba yra atveriamos odos poros, kad veikliosios parafino medžiagos skverbtųsi į giliausius rankų ar kojų odos sluoksnius, maitindamos, drėkindamos ir sukurdamos natūralią rankų bei kojų odos apsaugą nuo šalčio ir žvarbaus oro.
Rankų ir kojų oda po procedūros tampa minkšta ir sveika. Parafino skleidžiama šiluma procedūros metu atpalaiduoja raumenis, sušildo rankas ir kojas, nuramina ir atgaivina pavargusias nuo darbo rankas, sumažina įtampą, ramina ir malšina skausmus, padidėja sąnarių lankstumas.

Procedūros kaina ir trukmė:

12 € / 20 min.

logo-rdco

SPA ritualai veidui

Spa ritualai veidui – tai drėkinančios, maitinančios, regeneruojančios, stangrinančios bei detoksikuojančios procedūros, atliekamos su išskirtine inovatyvia jūriniais mineralais bei mikroelementais praturtinta Norden, PurlesSpa kosmetika bei mūsų klientų mėgiamiausia natūralia kosmetika World of Beauty. Skaisčiai ir jaunatviškai švytinčiai Jūsų veido odai, visapusei jos priežiūrai bei gerai Jūsų savijautai!

Plastinis veido masažas

Plastinis veido masažas – tai giliųjų veido raumenų masažas, skirtas pašalinti įtampą veido, kaklo bei iškirptės srityse. Tai gilus, intensyvus ir pakankamai stiprus masažas, kurio metu stimuliuojami ir mažinami audinių patinimai, riebalų sankaupos juose. Po masažo oda tampa lygesnė, šviesesnė, atsistato veido raumenų tonusas, sumažėja mimikos raukšlės ir atslūgsta įtampa žandikaulio srityje. Šį masažą mes rekomenduojame kaip profilaktinę priemonę priešlaikiniam senėjimui sustabdyti, o norint pasiekti geriausių rezultatų rekomenduojamas masažų kursas. Procedūra tinka bet kokio amžiaus odai ir visiems odos tipams, moterims ir vyrams.

Procedūros kaina ir trukmė:

50 € / 45 min.

Limfodrenažinis veido masažas

Limfodrenažinis veido masažas – priemonė užtikrinti sveiką limfos tėkmę ir odos grožį. Dėl savo efektyvumo limfodrenažinio veido masažo procedūra užsienio portalų dažnai yra pavadinamas “nechirurginiu veido patempimu”. Nors grožis yra svarbus aspektas, limfodrenažinis veido masažas, visų pirma, yra orientuotas į sveiką ir nepažeistą limfos tėkmę mūsų veide. Tai svarbus profilaktinis metodas, kuris kartu veidui suteikia stangrumo, gyvybingumo ir liftingo efektą.

Procedūros kaina ir trukmė:

35 € / 30 min.

Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas gerina kapiliarinę mikrocirkuliaciją, aktyvina medžiagų apykaitą, skatina kolageno ir elastino gamybą, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, atkuria odos medžiagų apykaitą ir padeda giliau prasiskverbti aktyviems elementams.

Procedūros metu atliekamas paviršinis odos šveitimas ultragarsiniu aparatu ir taip pašalinamos negyvos odos ląstelės. Procedūra tinkama visų tipų odai. Mechaninis valymas šios procedūros metu nėra atliekamas.

Procedūros kaina ir trukmė:

45 € / 60-70 min.

logo-rdco

Depiliacijos

Metas išbandyti depiliaciją vašku ir Jums, jei to dar nedarėte, ir iki šiol save kankinate skustukais! Pažadame, jog rezultatai nudžiugins jau po pirmos procedūros, nes turėsite lygią ir glotnią odą be nepageidaujamų plaukelių.

Depiliacija vašku yra viena iš efektyviausių ir plačiai naudojamų plaukų šalinimo procedūrų. Plaukeliai atauga tik po 3-4 savaičių, o nuolat kartojant jie atauga gležnesni ir retesni. Ilgiau naudojant šį depiliacijos būdą, smarkiai sumažėja tam tikrų kūno vietų plaukuotumas.

Depiliacijos

Procedūros kaina ir trukmė:

Bikini depiliacija

Nuo 30 € / 20-30 min.

Kojų depiliacija

Nuo 30 € / 30 min.

Blauzdų arba šlaunų depiliacija

Nuo 18 € / 20 min.

Pažastų depiliacija

Nuo 15 € / 15-20 min.

Veido srities depiliacija

Nuo 10€ / 10 min.

Visoms SPA procedūroms būtina išankstinė registracija!