Kalėdiniai pasiūlymai

Kviečiame švęsti įvairių dydžių šventėms pritaikytose erdviose ir elegantiškai įrengtose Radailių dvaro pokylių salėse. Talpiname nuo 10 iki 60 žmonių, o furšetiniu stiliumi iki 100 žmonių. Mūsų komanda pasirengusi pasirūpinti Jūsų švente!

NYKŠTUKŲ TAKAIS

Kur buvę kur nebuvę – atpuškuoja nykštukai taku. Žada šviesų, vaizdų ir daug saldžių dovanų, Ir ką gi tie nykštukai iškrės, kai atvyksite jų apžiūrėt?
Siūlo medūzų įlanką apžiūrėti, lėktuvu paskraidyti ir disko stiliumi kosmose apsilankyti. Paėjus truputį taku į gelmes, neįprastoje besmegenių rezidencijoje atsidursite. Ten pilna šviesiančių sūpynių sutiksite ir labiausiai kas nustebins jus tikrai – aukštyn kojomis eglutės papuoštos bus. Besmegenių ir dovanų oazėj pabuvę išvysite briedžių porelę žingsniuojant nuo parko. Aplankyti toliau kvies eskimo namelis, o gėlių takelis lydės iki saulės ir mėnulio salos, į kurią pateksite tik perėję žvaigždučių taku. Dar laukia taip pat ir vartai į šviesą, šešėlių meno kompozicija bei keistų švytinčių kamuoliukų alėja.
Visų paslapčių mes nenorime išduoti, tad kviečiame apsilankyti į NEMOKAMĄ šviesų ir muzikos mini festivalį Radailių dvare „Nykštuko takais“ ir pajusti stebuklingą švenčių nuotaiką, įnešti į kasdienybę šviesos meilės ir jaukumo.

JAU NUO GRUODŽIO 8 DIENOS!

 

NEMOKAMAI