Dvaras | RESTORANAS
15369
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15369,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

RESTORANAS

Restoranas

Vos 7 km nuo Klaipėdos ir Jūs atsiduriate didingoje „Radailių dvaro“ komplekso apsuptyje. Vaizdingame 4 ha užimančiame „Radailių dvaro“ parke atrasite šias erdves:

– DINO.LT dinozaurų parkas

– Apverstas namas Radailiai

– Restoranas

– Viešbutis

– Konferencijų salės

– Banketų salės

– Baltoji salė

– Restorano erdvėse įrengtos pobūvių salės

– Vestuvių pobūvių salės

– „Vasaros“ pobūvių salė

– Lauko terasos

– Plaukiojanti terasa dvaro tvenkinyje

 

Mūsų personalas leis Jums mėgautis švente ir pasirūpins visais organizaciniais klausimais: individualus meniu pagal Jūsų norus, stalų ir salių puošyba, pramogos ir nakvynė svečiams!

 

Restoranas savo unikalumu traukė lankytojus dar tada, kai parke nebuvo apsigyvenę žymieji dinozaurai ir įsikūrusios žaismingos pramogų oazės. Lankytojus vilioja įspūdingas restorano kraštovaizdis, jo elegantiškas rymojimas ant šlaito, paramstyto šimtamečiais ąžuolais, raminantis tvenkinių švokštimas ir atsiverianti meditacinio grožio parko panorama. Čia labai organiškai dera vakarietiškoji pastatų tradicija, melancholiška aplinkos romantika, herojinė dinozaurų kaiminystė ir džiugi pramogaujančių žmonių nuotaika.

Pasinerkite į lengvą ir nerūpestingą džiugesį „Radailių dvare“! Laukiame Jūsų!

RADAILIŲ DVARAS
Lankytojus vilioja įspūdingas restorano kraštovaizdis, jo elegantiškas rymojimas ant šlaito, paramstyto šimtamečiais ąžuolais, raminantis tvenkinių švokštimas ir atsiverianti meditacinio grožio parko panorama.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI