Dvaras | Pokylių salės
15953
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15953,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Pokylių salės

Salė Vila Radailiai

Vila Radailiai įsikūrusi ant buvusių Radailių dvaro pirčių. Visiškai rekonstruota pirčių zona pavirto į prabangią Vila Radailių salę, kurioje galime sutalpinti iki 40 svečių, o furšeto tipo iki 70 asmenų.

IMG_6097

Vasaros salė

Atokiau nuo pagrindinių erdvių esanti „Vasaros“ salė talpina iki 40 svečių. Ši erdvė idealiai tinka krikštynoms, vestuvėms, ar kitoms šventėms, kuriose norisi daugiau privatumo. Šalia salės – Romantiškasis kupolas, tinkantis santuokos įregistravimui ar fotosesijai.

Baltoji salė

– Prabangi dvaro stiliuje įrengta restorano salė 1 aukšte tinkama švęsti jubiliejui, krikštynoms, vestuvėms ar įmonės pobūviams

– Salėje telpa iki 70 svečių.

– Šalia banketų salės esanti terasa – leis pabėgti nuo šventės šurmulio ir pasimėgauti ramybe.

Restorano salės

– Prabangiai dvaro stiliuje įrengtos restorano salės pirmame ir antrame aukšte tinkamos švęsti krikštynoms, mažesnėms vestuvėms, jubiliejui, šventinei vakarienei šeimos rate.

– Telpa iki 20-30 svečių.

– Vitrininiai langai per visą salę su vaizdinga panorama į „Radailių dvaro“ parką, terasą ir tvenkinį.

Kupolas santuokai

Baltas kupolas – išskirtinė vieta suregti nuostabią vestuvių ceremoniją, kuri atrodytų tarsi ištrauka iš romantiškiausio filmo. Šioje  erdvėje kviečiame rengti vestuvių ceremoniją ar fotosesijas.

Kviečiame iškilmingai švęsti Jūsų šventes prabangiai įrengtose „Radailių dvaro“ erdvėse. Mes pasiruošę organizuoti kiekvieną Jūsų šventę iškilmingą, o gal triukšmingą, o gal tik jaukią ir ramią artimųjų rate. Iš daugybės skirtingų „Radailių dvaro“ restorano erdvių ir banketinių salių išsirinksite tinkamiausią savo šventei – vestuvėms, krikštynoms, pokyliui, jubiliejui, išleistuvėms, įmonių vakarėliui, gimtadieniui, jaukiems šventiniams pietums ar vakarienei artimųjų rate.

Mūsų komanda pasiruošusi pasirūpinti Jūsų šventės įgyvendinimu: individualiu meniu Jūsų šventei, stalų ir šventės vietos dekoravimas, šventinė programa, pramogos ir apgyvendinimas. Mes būsime nepastebimais Jūsų asistentais, pasiruošusiais nuimti bet kokių organizacinių rūpesčių naštą, kad lemiamą dieną jūs galėtumėte mėgautis švente ir Jums brangių žmonių dėmesiu.

 

 – Erdviose ir prabangiai įrengtose banketų salėse telpa 20, 30 svečių, prie apvalių staliukų 70, o furšeto tipo pobūvyje net 120 svečių.

 – Salės pritaikytos organizuoti renginius ir konferencijas su maitinimu iki 50 svečių.

 – Jaukioms šeimos šventėms artimųjų rate iki 10 žmonių – šventiniam pietums, vakarienėms – idealiai tiks „Radailių dvaro“ restorane esančios privačios atitvertos erdvės.

 – Pirmojo aukšto lauko erdvėse, su vaizdinga panorama į tvenkinį į parką, prie staliukų po skėčiais talpina 150 svečių.

 – Lauko terasa antrame aukšte su vaizdinga panorama į dvaro tvenkinį talpina 70 svečių.

 – Plaukiojanti terasa dvaro tvenkinyje iki 10 asmenų kompanijai. Surenkite šventę ar iškilmingus pietus, vakarienę ant vandens.