Puslapis kraunasi...
Radailių dvaras
  • EN
  • RU
  • DE

Restoranas

 Dėmesio!!! Balandžio 18,19,20,21 dienomis Dinozaurų Parkas dirba! Klientai įleidžiami nuo 10 iki 17 val.

***************************************************************************************************

“Radailių dvaro“ restoranas dirba nuo 2006 m. spalio mėn.
Restoranas įsikūręs vaizdingoje vietoje, ant didelio tvenkinio kranto, tik 7 km nuo Klaipėdos – nuostabus gamtos kampelis su įspūdingais senais ąžuolais, didžiuliu tvenkiniu ir gražiais pasivaikščiojimo takais. Jaukus restoranas, puikus maistas, malonus aptarnavimas ir pro didžiulius langus atsiverianti nuostabi panorama – kaip tik tai, ko jūs ilgai ieškojote. Mes siūlome europietišką virtuvę, o patiekalų įvairovė Jus kvies atvykti vėl ir vėl, kad galėtumėte viską išragauti.
Restoranas yra išsidėstęs per du aukštus. Pirmo aukšto salėje telpa daugiau kaip 30 žmonių, o rengiant banketą, prie vieno stalo susodiname apie 20 žmonių. Antras aukštas – tai pagrindinė dvaro salė, kurioje įrengtas baras,o salės erdvė suskirstyta į atskirus boksus. Boksuose gali sėdėti kompanijos iki 10 žmonių, o salės didesnėje erdvėje galime surengti banketą apie 30 žmonių. Taip pat turime banketinę salę, kuri talpina apie 100 svečių.
Vasaros sezono metu veikia restorano kiemas, kuriame telpa iki 150 lankytojų. Taip pat galime pasiūlyti šventę ar pietus ant vandens – plaustą, kuriame telpa iki 10 žmonių kompanija.