Dvaras | Laukiame Jūsų atvykstant į „Vila Radailiai“
16920
post-template-default,single,single-post,postid-16920,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Laukiame Jūsų atvykstant į „Vila Radailiai“

Laukiame Jūsų atvykstant į „Vila Radailiai“

Visuomet laukiame Jūsų atvykstant į „Vila Radailiai“. Esame pasirengę Jūsų viešnagę padaryti nepamirštamą.

 

 

 

 

 

 

Vila Radailiai įsikūrusi ant buvusių Radailių dvaro pirčių. Visiškai rekonstruota pirčių zona pavirto į prabangią Vila Radailių salę, kurioje galime sutalpinti iki 40 svečių, o furšeto tipo iki 70 asmenų.

           

O jos pirmasis bei antrasis aukštas, svečių patogumui, virto ištaigingais kambariais su lauko terasomis – balkonais, iš kurių atsiveria raminantis vaizdas į šalia esančią privačią salą. Tai būtų puiki vieta įsimintinai akimirkai pažymėti: fotosesijai ar suorganizuoti žaidimus.

Savo patogumui galėsite pasirinkit Jums tinkamiausią apgyvendinimo variantą. Prabangiai įrengtuose kambariuose Jūs rasite: labai dideles ir patogias lovas, poilsio zonas, plačiaekranius televizorius, oro kondicionierius, privačius vonios kambarius su dušais ir nemokamais higienos reikmenimis, plaukų džiovintuvus.

           

UŽSISAKYTI KAMBARĮ

Erdviuose liukso klasės kambariuose rasite sūkurinę vonią. Taip pat turime ir naujovę – kreivą raudonąjį kambarį. Ar nesinorėtų išbandyti kažko naujo?

UŽSISAKYTI KAMBARĮ

 

Šalia Vila Radailiai taip pat rasite ir lauko pramogoms skirtas aikšteles.

Vila Radailiai teritorijoje rasite Radailių dvaro restoraną su lietuvišku bei europietišku prieskoniu virtuvėje. Radailių dvaras – Dinosaur park viešbutį – džiuginantį svečius įspūdingais vaizdais, ramiu poilsiu bei pramogomis Jūsų mažiesiems gyventojams.

    

Ir čia galėsite ne tik pailsėti nuo miesto šurmulio, bet ir su visa šeima apsilankyti mūsų įspūdingoje teritorijoje įsikūrusį Dinozaurų parką bei pirmąjį Pabaltyje suprojektuotą Apverstą namą.

    

 

http://dino.lt/